O naší firmě

 

 Vítáme Vás na našich stránkách. Servis, opravy a prodej elektroniky.
Společnost RASTR byla založena v roce 1991. Hlavní činnosti jsou od počátku, prodej a opravy spotřební elektroniky, během své činnosti spolupracujeme s tuzemskými výrobci, prodejci a dovozci (LG Electronics, SAMSUNG, SENCOR, PHILIPS, TOSHIBA, SONY, JVC, a jiné) spotřební elektroniky, zajištění kompletního servisu patřilo a stále patří k významné činnosti naší společnosti. Prodej a podpora značkové elektroniky má také významné místo v naší činnosti.
V současné době je největší činnost věnována společnosti LG electronics, pro kterou zajišťujeme kompletní servis a podporu pro spotřební elektroniku.
Od začátku naší činnosti klademe důraz na kvalitní služby a spokojeného zákazníka.

Autorizovaný servis LG  (záruční i pozáruční) opravujeme televizory všech typů (OLED, LED, LCD, PDP), DVD rekordéry, DVD přehrávače, VHS, autorádia, mikrovlnné trouby.

Dále provádíme opravy všech značek televizorů, monitorů, DVD přehrávačů, DVD rekordérů, VHS, domácích kin, sat. přijímačů, mikrovlných trub.

Prodej nových satelitních karet SKYLINK, montáže SKYLINK, aktivace SKYLINK, platby za služby (programové předplacené balíčky)  Skylink, platby servisního poplatku Skylink, dodávky a montáže satelitních přijímačů a kompletů.

Přejeme Vám příjemný den.

 Publikoval v 14.03