Skylink – balíček HD PLUS

 

Balíček HD Plus

 

Pro všechny, kteří vyžadují nekompromisní kvalitu a zároveň skvělou podívanou, je tu balíček HD Plus. Vzrušující zážitky ze světa sportu, muziky, ale také dokumenty, erotiku a samozřejmě kvalitní filmy, to vše vám přináší balíček HD Plus. Bonus Magazín Skylink TV vám přináší každých 14 dní novinky ze světa filmu a televize, včetně kompletního TV programu všech programů Skylink. Každý předplatitel balíčku HD Plus získává také zdarma magazín Skylink TV. V zákaznické zóně je možné si zvolit, zda upřednostňujete tištěnou, nebo elektronickou verzi.

Cena 350 Kč / měsíc

81 programů, z toho 58 v HD
Všeobecné 25,
Zpravodajské 7,
Filmové 10,
Sportovní 12,
Dokumentární 11,
Hudební a lifestyle 12,
Dětské 3,
Erotické 1
+ dalších 102 nekódovaných programů
.

V rámci balíčku získáte online službu Skylink Live TV. Přeborníci v trpělivosti vyškolení svými ratolestmi či jinými rušivými elementy jistě rádi využijí možnost sledovat TV až na 4 dalších zařízeních. Stateční bojovníci s únavou si pořady zase mohou přehrávat ze 7denního archivu nebo odpočívat u Skylink videopůjčovny.

TIP: Při objednávce na 12 měsíců zaplatíte pouze za 11 měsíců.

K balíčku HD Plus zároveň získáte všechny kanály z balíčku Digital za 0 Kč měsíčně! Nehradíte servisní poplatek, neboť je již zahrnut v ceně balíčku HD Plus. Pro příjem HD kanálů je nutné mít HD přijímač (nejlépe s certifikací Skylink Ready) a Full HD televizor

 Publikoval v 10.39